Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gidiyor musun die sorma bana gönderen sensin

YazarMesaj
__abdullah__
Üye
Üye
__abdullah__

gidiyor musun die sorma bana gönderen sensin Empty
MesajKonu: gidiyor musun die sorma bana gönderen sensin   gidiyor musun die sorma bana gönderen sensin Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 7:57 pm

Gidiyor musun diye sorma bana Gönderen sensin Ne terk etmeyi istedim seni, ne de daha yasamadigimiz bu askin topraga gömmeyi Senin kadar öfkeliyim bende senin kadar endiseli Bir dokunusunla bin kenti yikacak güç verirdin bana, ama inandiramadim seni Sen sorgularken beni kafanda ben gözlerinin içine bakiyordum kuskuyla Bir tek sözün baglardi beni sana, oysa sen hep susmanin koynunda

Askin içine bir kez girdi mi kusku teslim alir bedenleri de Sütten çikmis ak kasik degildim ama yalani sokmadim iki kisilik dünyamiza O dünya ki bazen minicik bir odada bazen kentin ortasinda sekillendi Nasil da güzeldi Zaten varsin diye her sey güzeldi ama sen buna inanmadin Ah bu sorular Yasamak varken sevdayi delice, niye bogariz sorunlarla? Nasil ikna edebilirdim seni? Ben ask dedikçe sen dur dedin Ben seninleyim dedikçe sen hayir dedin Zaten az konusan sen olumsuz ne kadar sözcük varsa bulup çikardin ortaya Ben bir sey diyemedim

Ne kadar zarar vermisim sana meger Nasil degistirmisim seni Oysa hiç böyle düsünmemistim Kimseye zarar vermek istemem ben Kimseyi oldugundan farkli bir hala getirmek istemem Ama öyle oldu iste Demek ki gitmelerin zamani simdi Çocukluguna siginir atlatirsin bu aciyi Ne sevismelerimiz kalir aklinda ne sevda sözlerimiz Rahat degilim diyordun ya rahat ol artik Gülüslerini saklaman için bir neden kalmadi Tedirginliginin sebebi de kalkti ortadan

Gidisim yürekten degil, zorunluluktan Sanma ki bu toy sevdayi baska kimliklere tasirim Sanma ki benden sakladigin gülüsleri yalanci yüzlerde ararim Seni de götürürüm yüregimde Yoklugunu tasirim Bulup bulup kaybettim seni Ne yazik ki toz-duman edemedim kuskularini, ne yazik ki kalamadin bana Öpücügümün kokusu kalacak kapinin esiginde Kokladikça bizi bir yanlisa mahkum ettigini anlayacaksin

gidiyor musun die sorma bana gönderen sensin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-