Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Allah ım neler oluyor ... AŞIK OLUYORUM GALİBA...

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı
Asİ_kIsS

Kadın
Takım : Allah ım neler oluyor ... AŞIK OLUYORUM GALİBA... Gsmn6

Allah ım neler oluyor ... AŞIK OLUYORUM GALİBA... Empty
MesajKonu: Allah ım neler oluyor ... AŞIK OLUYORUM GALİBA...   Allah ım neler oluyor ... AŞIK OLUYORUM GALİBA... Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 6:04 pm

deli divanedir benim aşkım .. dürüstümdür.. ölmemi istesen aşk için ölürdüm ben senin için ölmezdim ... aşktı bana ... önemli olan .. sen la,,yalansan .. bende bittin kızım sen .. aşık oluyorum ben .. anlatamıyorum .. neler hissettiğimden .. ama .. çok güzel bir duygu .. bu kez olacak iinanıyorum .. gerçekten beni sevecek o .. kendi sözverdi.. bakalım .. duracak mı sözünde .. yine evlilik muhabbetleri başladı .. aman allahım evleniyorum galiba.. ama dedim .. şuan nişan yeter bize .. ama .. önce o meslek hayatına başlayayım dedi.. ben bekliyeceğim galiba.. nese .. benden cvb istemişin.. vereyim benle yaşadıkların için mutsuz olacaksın .. kusuruma bakma .. be güzel kız .. beni aldatana .. ben veririm cezasını .. öyle çok acımasız değilimdir.. beni unutursan .. kurtulur ve üzülmekten kurtulursun .. kim bilir belki de nikah şahidim olursun .. inan bana .. bunu yazmama ona söz vermiştim ama .. mutsuz olmanı istemem .. o yüzden yazıyorum .. gidince .. tartışacağım .. anlaşılan .. ben senin gibi değilimdir.. güzel kız.. ben aldatmam .. ama kimseyi de mutsuz olarak arkamda bırakmak istemem .. bana yalnış yapmasan .. belki .. de .. iyiki seni tanıdım diyecektin ama .. ben aldatanı affedemem .. ben sana yar dedim .. sen ne dedin bana .. ben sana helalim .. dedim .. sen bana ne dedin.. ben söyleyim sen sadece şimardın .. başka bir şey yapmadın .. ben hep affeden oldum sense hep hatalar yapan.. deneme yanılma en iyi öğrenme şeklidir.. ama. . deneme yanılma da bazı şeyleri kaybedersin.. daha hayattan çok öğreneceğin var .. acılar çekeceğin var .. uslanmadan .. kimse seni sevmez .. kusuruma bakma .. ben artık yokum .. istesem de olamam .. sende bulamadığım .. mutluluğu.. sende bulamadım .. akıllığı .. sen bulamadığım.. ahlakı ... sen de bulamadığım sadakatı onda buldum.. inanıyorum .. sonu evliliğe kadar gidecek bu kez .. ben onun için kalbimi değil.. canımı .. veririm .. aşık değilim.. ve evlenmeden .. de kimseye söylemeyecektim .. aramızda anlaşmıştık ama .. senin mutlu olmanı istemem unut beni.. herşey bitti.. artık .. neden anlamak istemiyorsun .. saf çocuk artık uyandı.. bunu söylemek istiyorum.. ben dersimi aldım .. herkese değer verilmez miş .. lanet olsun diyeceksin .. beni tanıdığına .. ,ama unutma .. ben seçmedim .. ayrılığı sen
istedin .. beni aldatarak .. bu kararı sen verdin .. ben ise kabul ettim ..
AŞK SA MUTLULUKSA ...
BEN HERZAMAN VARIM .. YETER Kİ.. SEVECEĞİM İNSAN DÜRÜST OLSUN ..
GÜVENİLİR OLSUN..
BANA SADIK OLSUN ..
BAKALIM .. BUĞÜN BİR FIRÇASINI YİCEM YİNE .. AMA .. OLSUN KAFAM SENDE DEĞİL YA .. BU KEZ KIZMAZ BANA ..
ALLAH ISMALADIK .. KENDİNE İYİ BAK.. VE UNUT SEN BENİ..
YOKSA .. MUTSUZLUKTUR SANA BNM HEDİYEM..
ZOR ÇOCUK YA DA EBİLCİNER ... AMA ŞUNU ŞÖYLEYİM ..
BENİ SİZ ZOR YAPTINIZ .. BEN MUTLULUĞU ARARKEN ..
GEÇTİNİZ KARŞIMA ..
İLLA OLCAK DEDİNİZ ..
EE
MALÜM BURAYA KADAR MIŞ..
ALLAH IM AŞIK OLUOM GALİBA..

Allah ım neler oluyor ... AŞIK OLUYORUM GALİBA...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***+Gelmezsen Neler olacak...?+****