Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yoruldum Artik Ben Yokum ..

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı
Asİ_kIsS

Kadın
Takım : Yoruldum Artik Ben Yokum .. Gsmn6

Yoruldum Artik Ben Yokum .. Empty
MesajKonu: Yoruldum Artik Ben Yokum ..   Yoruldum Artik Ben Yokum .. Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 6:12 pm

Hayat dersi.. gönül dersi.. kader dersi belki de .. hayat bu .. hep derslerle geçer .. birilerinden bir şeyler öğreniriz .. hep.. hep böyle geçer .. hep.. lanet olsun ki insanlar hep deneme yanılmayı dener .. bişeyler öğrenmek için.. lanet olsun işte.. kader bu diyorlar sonra... sen aldatmışsın beni.. daha nasıl geçip karşıma .. bana dön diyebiliyorsun.. lanet olsun sana .. aşklara lanet olsun .. böyle aşka lanet olsun .. ben böyle bir aşk istemiyorum istemedim hiç.. önce rezil eder .. sonra seni seviyorum dersiniz siz .. önce .. alay eder .. dalga geçer sonra seni seviyorum dersiniz siz.. önce iddiaya girer .. ondan sonra seni seviyorum dersiniz .. siz işte busunuz .. benden tekrar sizi sevmemi beklemeyin.. çok kırgınım anlatamam .. sana ... gözlerim anlatır yakında görürsün onları .. çok ağladı onlar.. kaç gece sabahladı .. sırf senin iddian yüzüne .. sırf senin içinde .. artık yütfen oynama .. lütfen yeter artık ben yoruldum .. artık sevmeye küstüm.. lütfen daha fazla canımı yakma .. lütfen .. beni birazcık olsun .. insan olarakda olsun sevmişsen.. insansan eğer yeter artık benimle oynamayı bırak .. sensiz çok mutluyum lütfen tekrar bozma mutlu yuvamı .. tek yalnız olsam da .. razıyım ben sensiz bir ömre .. razıyım herşeye .. yalnızlığa razıyım .. belki bir daha kimseyi sevmeyeceğim.. ama mutlu olacağım inan bana .. sensiz .. şunu anladım .. ben hep seni düşünürken .. seni severken .. sen bana .. bir seni seviyorumu bile diyemedin .. layık mı gördün ki.. sen bu günüle. . sen hiç sevmedin beni.. neden daha fazla .. diretiyorsun ki lanet olsun işte.. sevmeyipte .. geçip karşıma seni seviyorum deme artık lütfen .. lütfen yeter artık lütfen .. yoruldum ben lütfen ..
sevsen aldatırmıydın ... insan olsan iddiaya girer miydin.. yada .. kalbin temiz olsa .. iddiaya girer miydin.. lütfen artık yeter .. senden bana yar olmaz .. önceden ise .. sana yar derdim di mi.. olmaz artık ben hep bir yarim olsun istemiştim .. hep hala da istesem de .. sen olduktan sonra .. o yari istemiyorum ben.. istemiyorum.. seni sevmiyorum .. artık lütfen daha fazla zorlama .. daha fazla yorma beni.. bırak mutlu olayım

Yoruldum Artik Ben Yokum ..
1 sayfadaki 1 sayfası