Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

aşksız yaşamak

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı

Kadın
Takım :

MesajKonu: aşksız yaşamak   Çarş. Ağus. 13, 2008 10:48 pm

Aşksız Yaşamak
İnsan aşksız yaşayabilir mi?Aşkın soluksuz anlarını,sigaralı gecelerini,acılı anılarını ve herşeye rağmen sevmenin tarifsizliğini yaşamadan insana yaşamış denir mi?Sevdalanmak gibisi var mıdır hayatta?Sevdalının çocuksu gülümsemelerini seyretmek,cennet hediyesi gözlerine bakıp bakıp hülyalara dalmak,ellerinde ki ürkek titremeyi hissetmek,kalbindeki atışları hissedip yüzüne karşı seni seviyorum diyememek gibisi var mı?

Ben onun için ölürüm diyebilmek,her saniyeyi beraber geçirmek istemek,kayan yıldızdan aşığını dilemek,rüyalarını onunla süsleyebilmek,hayallerinin başrolü yapabilmek gibisi?Geceleri bir köşe başındaki sokak lambasının altında yağmura rağmen çömelip gençliğini hiç edercesine sigaranın dumanını israf etmek istemez gibi içine çekip çekip nereye baktığını bilmeden hayal etmek,içini sızlatan bir şarkının her nağmesinde,her notasında onun ismini anımsamak gibisi var mı?

Cennet hediyesi gözlerine sevlandığım,yaşam dediğimiz şu bir kaç yıllık ömrümüzün her anını seninle geçirebilmek,hayalin başrolünde her an,her zaman seni oynatabilmek,yüreğimin her çırpınışında senin yanına koşabilmek,özlediğim çocukluğumu yanında hissedebilmek,seni sen olduğun için sevebilmek gibisi var mı?Ağlamanın manasızlığına seni katabilmek,hasretin bitimini sen olarak görebilmek,huzuru sende sevmek,yaşamayı sende anlamak gibisi?Yüreğinin çocuksu,gözlerinin sevdalı,sözlerinin hasret ilacı olmasına gönül bağladığım sevgili,sen olmasan şu manasız yaşamımın bir mahiyeti var mı?Seni seviyorum...
Kullanıcı profilini gör

aşksız yaşamak
1 sayfadaki 1 sayfası