Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aslında Biz Hiç Bitmemişizki

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı
Asİ_kIsS

Kadın
Takım : Aslında Biz Hiç Bitmemişizki Gsmn6

Aslında Biz Hiç Bitmemişizki Empty
MesajKonu: Aslında Biz Hiç Bitmemişizki   Aslında Biz Hiç Bitmemişizki Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:57 pm

Canımızdan çok seviyorduk hani birbirimizi canım - lı cümlelerin herbiri yakamıza yapışıp suçlamakta artık bizi , Kolay olmayacak demiştim sana ! Zorlularla savaşmaktan bıkan iki kalp sonunda terk etmişti birbirini , Kolay olmayacaktı ! olmamıştıda ... Böylesine büyüleyici aşkın başlamasının verdigi mutluluk gibi bitmesinin verdigi acıların herbiri rahat bırakmayacaktı bizi , Anlamalıydık bütün bu olanları anlamakla kalmayıp yenilmemeliydik bunca zorluluga . Yenilmemeliydik - bu kelimeyle başlayan hiç bir cümleyi sevmiyorum ben artık Geçmiş zamanlı bir acı çünkü , Yenilmedik - olabilirdi bütün cümleler bizim bu kadar gücümüz kalmamışki ...

Bitti !
Her ne sebebten olursa olsun bitti işte , Yüregimin sızıntısını duyabilirmisin sen ? Kulak verebilirmisin düşüncelerime Nafile artık bunlar çok uzak ve tuzak bize ne sen beni anlamaya çalışıyorsun nede ben sena anlatmaya çalışıyorum ... Zor bi aşktı bu evet , Her aşk bitermiş bunu bir kez daha anlamış oldu acılarla kıvrılan yüregim !

Bitirmiştik bu birlikteligi , Bilemezdikki aslında hiçbir şeyin bitmedigini !

Sadece dillerde bitiş oldu bu aşk gelip görsek gözlerdeki ilerleyişi bitişlerin harfleri yok olurdu kendiliginden , Yine bir akşam üstü hafif bir fısıltı gibi şarkı sesi geldi yüregime o sesi hiç bir kulak duymuyordu oysa !
Yüregim kulagım olmuş adeta sessizliginden çıtımı çıkartmadım o akşam ...Bekli daha net duyabilirdim o şarkıyı Geceler dahada gece olunca birden bire sessizlik çöktü sokaklarıma tam o sırada dahada netleşti o ses !

Anladım ! Anladımki o bizim şarkımız - dı ... Ne kadar garip degilmi daha düne kadar bizim şarkımız diyen dudaklar şimdiyse dı- ekleriyle yabancılaşıyor Garip oldugu kadar acı da ,

Yüregim dinlerken o şarkıyı seni özledigimi fark ettim ! Dedimki içimden Keşke, Keşke, Keşke, hep bunu fısıltıladım yüregime ! Ama o beni dinlemiyordu bile usulca bir sessizlikte dinlemeye çalışıyordu şarkımızı Halbuki hiç bir şarkı çalmıyordu o saatte , Sadece yüregim avutuyordu kendini ,
İşte tam o sırada yüregimin duydugunu bende duydum ( Seni seviyorum derken inan yalan söylemedim yalan söylerken ise ben seni seviyorum hiç demedim ) diye yükseldi kulaklarıma şarkının sözleri ... Evet dedim bende bu bizim şarkımız Ve hep öyle kalacak - dı / lı ekleri asla koymayacagım sonlarına hep bizim olacak o şarkı hep bizim ...

Dudaklarımda eşlik ederken şarkımıza neyi anladım biliyomusun o gece !

Biten sadece bir aşk - kelimesiymiş - Aşk degilmiş sadece bir söylentiymiş ,
Ben bitmemişim senin içerinde bunuda anladım o gece !
Sende yaşıyorsun bende işte ...
Biz bitmemişiz
Şarkılar bitmemiş

- Aşk - kelimesi bitmiş ...

Aslında Biz Hiç Bitmemişizki
1 sayfadaki 1 sayfası