Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SeNi iÇiMDeN ATmaYa YeMiN EttiM ßeN

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı
Asİ_kIsS

Kadın
Takım : SeNi iÇiMDeN ATmaYa YeMiN EttiM ßeN Gsmn6

SeNi iÇiMDeN ATmaYa YeMiN EttiM ßeN Empty
MesajKonu: SeNi iÇiMDeN ATmaYa YeMiN EttiM ßeN   SeNi iÇiMDeN ATmaYa YeMiN EttiM ßeN Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 6:50 pm

Gözyaşlarımın her damlasında seni gördüm ben....
Her bir damla ayrı acıttı tenimi ve yüreğimi...
Her bir damla ayrı yok etti içimdeki seni....

Bana geldiğin gün dün gibi aklımdayken, gidişini fikrime sokmak ne kadar zor biliyor musun benim için...

Bana geldiğin gün gözlerin umut ve yüreğin sevgi doluydu, peki ya giderken; gözlerin umutsuzluğun en derin avlusu ve yüreğin ise sevenlerin katili olmuştu resmen... Sen beni, ben seni böyle delice ve ihtiraslı seviyorken bu ayrılıklar niye? Şu satırları yazarken ağladığımı düşünme sakın, ben sadece gidiyorum dediğinde sustum, kabullendim ve sen sonunda gittin.... İşte ben gittiğin an ağladım, hatta ağlamakla yetinmedim haykırdım, sinir krizleri geçirdim... İlk defa başıma geldi bu ve ben çok korktum, ne yapacağımı bilemedim... Ne gülüyordum, ne de ağlıyor varsa yoksa iç çekiyordum anlamsız nidalarla... Yatağımda titreyerek yokluğuna alışmaya çalışırken uyuya kaldım... Sabah kalktığımda ruhen çökmüştüm, bedenen ise ne sen sor ne de ben anlayatım... Şimdilerde tebessümümün her bir arasına sıkıştırdım gözyaşlarımı, hani az gülsem akar vaziyetteler amacım soranlara mutluluktan akıyor demeler... Seni içimde sıkıştırdım sıkıştırdım suyun çıktı ve gözyaşlarımda sakladım... Şimdi senin için her akan bir damla seni yok edecek içimden biliyorum ve ben bu yüzden tebessüm bile edemiyorum... Arkadaşlarım yokluğuna alışmam için kendilerini heba ediyorlar, yüzümü güldürmek için espriler üstüne espriler patlatıyorlar.... Gülmediğimi görünce de sana kızıyorlar, aslında onlar sana kızdıkça üzülüyorum çünkü hala sana toz konduramıyorum.....

Seni içimden atmaya yemin ettim ben, belki geç olacak ama atacağım.
Seni unutmak için and içtim ben, unutumazsın diyeceksin ama unutacağım...

Biliyorum sen şimdi gittin ve bir daha da dönmeyceksin bana.... Seni unutacağıma ve içimden atacağıma yemin ettim ben ve yeminimi de tutacağım, bunu sen için değil kendim için yapacağım... Şimdi gönül gözünü aç ve beni iyi dinle bunları bir daha asla duyamayacaksın çünkü; "Seni seviyorum ve her daim seveceğim her ne kadar nefretim olsanda sevgili.... "

SeNi iÇiMDeN ATmaYa YeMiN EttiM ßeN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyordum