Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gittin..Bu Masal Bitti...

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı
Asİ_kIsS

Kadın
Takım : Gittin..Bu Masal Bitti... Gsmn6

Gittin..Bu Masal Bitti... Empty
MesajKonu: Gittin..Bu Masal Bitti...   Gittin..Bu Masal Bitti... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 6:47 pm

Gittin...
Benim sevdiğim kadın bu değildi dedin...
Anlayamadım!?

Değişen ben miydim gerçekten?! Oysa hala aynıydı gözlerindeki ışığı gördüğümdeki heyecanım! Bana her dokunuşunda yükselen kalp atışlarım hala aynıydı... Neydi değiştiğini düşündüğün şey...
Neydi???

...Adam olmaz dedin senden,...
...Adam nedir dedim içimden....
...Fark etmezdi deli sevdim,...
...Güvenseydin ya da salıverseydin!...

Bahaneler aradın kendine... Kendinden uzaklaştırmak için çok şeyi yok ettin sevgimde... Hiç bişey anlamamamı istedin ama gözüme sokmak için her köşe başında izlerini bıraktın! Sanırım çekilen ben olayım diye... Ben kendimi çekecektim, son hamleyi sen yapacaktın... İşte o an... Sanırım amacına ulaştın!

...Git gideceksen bekleme,...
...Farklı değilsin sende,...
...Gideceksen bekleme......
...Git gideceksen bekleme,...
...Başka birşey söyleme,...
...Gİdeceksen bekleme......

Oysa görmüyordum hayatımdan gelip geçen şeyleri... Açtığın yaraların acılarını görmüyor, kanını durdurmuyordum. Sevdikçe seviyordum seni...

Artık gülüşünün o muhteşem büyüsünü ne zamandır görmediğimi, seni o cafenin cam kenarında oturup arkadaşlarına saçtığın gülücüklerde gördüm! Durdum, bir köşeden seni izledim... Nerde bitmişti bu ilişki?.. Ben hiç fark etmedim!

Şimdi diyorsun ki; benim sevdiğim kadın bu değildi... Haklısın, senin sevdiğin kadın kör değildi... Masal gibiydi onun sevgisi... Her masal mutlu biter ya, bu masal beceremedi...
Biz sevdik...
Ben kör oldum...
Sen gittin...
Ben anlamadım...
Sen güldün...
Ben uyandım...
Bu masal bitti!

Gülüşlerim vardı benim...
Ben kimim, ben nerdeyim?
Tam karşıya geçerken
Bıraktığın o el benim...

Gittin..Bu Masal Bitti...