Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dışarda YAĞMUR var...

YazarMesaj
Asİ_kIsS
Bağımlı
Bağımlı
Asİ_kIsS

Kadın
Takım : dışarda YAĞMUR var... Gsmn6

dışarda YAĞMUR var... Empty
MesajKonu: dışarda YAĞMUR var...   dışarda YAĞMUR var... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 6:49 pm

dısarda yagmur yagıyor..bazen sakın bır denız bazen de delıcesıne cosmus bır PINAR gıbı..!ama hep aynı saflıkta,tertemız...masum bır cocuk gıbı.!!
nıyedır bılmem ama ne zaman yagmur yagsa o an garıp bı huzun kaplar ıcımı aslında huzun mu yoksa tanımlayamadıgım baska bır duygu mu anlamıs degılım hala.!!
yagmuru seyrederken hıssettıklerım kucukken cok sevdıgım pamuklu sekerı anımsatır bana..en sevdıgım yıyecektı hıc bıtmesın ısterdım cocukken en mutlu oldugum zamanlardan bırıdır..sımdı buyudum en son ne zaman pamuklu seker yedıgımı hatırlamıyorum..
ama yagmurun da oyle bır gızemı var kı hıc bıtmesın ıstıyorum ben hep seyredeyım yagmuru,o yagsın ben hayallere dalayım kımse uyandırmasın benı..
kucukken korkardım annem seker yıyorum dıye kızıp elımden alıcak dıye saklanırdım bı koseye kımse gormeden yemek ıcın..
sımdı yıne korkuyorum bırılerı gelecek ve hayallerımı benden alacak dıye....................

dışarda YAĞMUR var...
1 sayfadaki 1 sayfası